znajdź nas na Facebooku

Usługi hotelarskie

Firma nasza świadczy prowadzi rónież dwa hostele w Szczecinie i w Świnoujściu:

Hostel TRANS Szczecin

Baza noclegowa (200 miejsc noclegowych) z pokojami 1, 2, 3, 4, 5 i 6 osobowymi - idealna dla firm i pracowników prowadzących budowy lub inne prace ogólnobudowlane na terenie miasta Szczecin. Wykorzystywana także przez grupy turystyczne i uczestników kursów oraz szkoleń.

Dla klientów indywidualnych okazja do zaoszczędzenia pieniędzy na noclegach w czasie pobytu w mieście.
Obiekt zlokalizowany przy głównej trasie do Polic z łatwym i prostym dojazdem do centrum miasta (8 minut) liniami komunikacji miejskiej.

Wygodne sanitariaty i kuchnie do samodzielnego przyrządzania posiłków - na piętrach. W większości pokoi lodówka, czajnik elektryczny. Własny parking dla samochodów osobowych i ciężarowych, stacja benzynowa, sklepik w recepcji i w pobliżu centrum handlowe.

Obiekt nie posiada własnej stołówki czy restauracji, jednak w przypadku zapotrzebowania wyżywienia dla grup zorganizowanych aranżujemy tani catering mieszczący się w granicach diet.

ZAPRASZAMY

ul. Obotrycka 14
71-684 Szczecin

(+48) 91 455 85 18

www.hotel.transbud.biz.pl

Hotelik "U Piotra" Świnouście

“U Piotra” to obiekt o trzech skrzydłach, położony na wyspie Wolin - przy trasie A3, 700 m od terminalu promowego (Bornholm, Kopenhaga, Ystad), 1500 metrów od niezatłoczonej plaży.

Do dyspozycji naszych gości oddajemy 24 pokoje: 2-, 3- i 4-osobowe. Łącznie posiadamy 65 miejsc noclegowych.
Wszystkie pokoje wyposażone są w stół z krzesłami bądź biurko, umywalki, szafę z wieszakami, TV LED minimum 32 cale oraz bezpłatny dostęp do Wi-Fi.

Na terenie obiektu znajduje się miejsce wyznaczone na ognisko, do grillowania, a także ogrodzony bezpłatny parking dla gości hotelowych.

Na życzenie klienta oferujemy dodatkowo odpłatne usługi takie jak pranie i prasowanie odzieży (ceny do uzgodnienia).
Cena za nocleg zależna od długości pobytu i standardu pokoju od 30 do 50 PLN.

Dla firm przy kontraktach długoterminowych możliwość negocjacji cen (wystawiamy faktury VAT).

ZAPRASZAMY

ul. Norweska 25
72-602 Świnoujście

(+48) 91 321 53 43

www.hotelikupiotra.com.pl

hostel TRANS
hostel U Piotra
eco

W trosce o środowisko naturalne - nasze stacje paliw spełniają wysokie wymogi z zakresu ochrony środowiska oraz realizujemy nałożone na nas obowiązki z tym związane.