znajdź nas na Facebooku

BOBRYK Stacje Paliw - informacje o firmie

jpk.info.pl - certyfikat statusu na białej liście VAT

Początki firmy Bobryk sięgają roku 1983, kiedy to firma zajmowała się pośrednictwem, kupnem i sprzedażą samochodów.

Kolejnym krokiem w stronę rozszerzenia profilu naszej firmy było rozpoczęcie w roku 1989 działalności w zakresie transportu oraz sprzedaży paliw płynnych na stacjach benzynowych Naszych Klientów, jak również i własnych.

Wraz z powiększaniem udziału w rynku paliw następował dalszy rozwój firmy w sferze sprzedaży hurtowej i detalicznej paliw płynnych, realizowany poprzez zapewnienie szybkich i terminowych dostaw, konkurencyjności cenowej i zdobycie pełnego zaufania Naszych Klientów.

Oferowane przez nas paliwa płynne dostarczamy własnymi autocysternami.
Istnieje również możliwość odbioru transportem własnym przez Odbiorcę z naszej Bazy Przeładunkowej.

Gwarancją naszego sukcesu jest fachowa kadra pracowników biurowych, pracowników Stacji Paliw, mechanicy oraz doświadczeni kierowcy, wyróżniający się wieloletnim stażem, fachowością, kultura osobistą i niezbędnymi uprawnieniami zawodowymi.

Przez wszystkie lata nie zapomnieliśmy o środowisku naturalnym modernizując lub budując całkowicie nowe obiekty, spełniające wszelkie światowe normy ekologiczne.

Idea rozwoju firmy w myśl zasady “Jakość, Zaufanie, Ekologia” towarzyszyć nam będzie cały czas, gdyż dedykujemy to wszystkim naszym Klientom w podziękowaniu za dotychczasową oraz przyszłą współpracę.

Zapraszamy na nasze stacje:

Jesteśmy do Państwa dyspozycji:

(+48) 91 483 66 88
(+48) 91 483 69 30
(+48) 605 190 607

dostawy@bobryk.pl

godziny przyjmowania zamówień:
pon. - pt.: 7.30-15.00, sob.: 9.00-12.00

certyfikat wiarygodności
Galeria zdjęć
Galeria zdjęć
eco

W trosce o środowisko naturalne - nasze stacje paliw spełniają wysokie wymogi z zakresu ochrony środowiska oraz realizujemy nałożone na nas obowiązki z tym związane.